در بازار جهانی چرخ خیاطی‌های متنوعی وجود دارند که هر کدام کاربرد متفاوتی دارند. برخی از این چرخ خیاطی‌ها در خانه و برخی دیگر در کارگاه‌های صنعتی مورد استفاده قرار می‌گیرد. با این که چرخ خیاطی‌ها معمولاً از نظر ظاهری شباهت بسیاری دارند اما هر کدام از آن ها برای یک نوع کار خاصی طراحی شده اند. در ادامه با برترین برند چرخ خیاطی در جهان آشنا خواهیم شد.

معروف‌ترین برندهای چرخ خیاطی

در میان چرخ خیاطی‌هایی که در بازار وجود دارد، ۴ برند مطرح را خواهید دید که با توجه به محبوبیتی که دارند، جزو معروفترین برندهای چرخ خیاطی دسته بندی شده اند. ژانومه، جک، برادر و کاچیران از جمله برندهای معروفی هستند که در ایران همیشه مورد توجه مصرف کنندگان بوده اند. نام کاچیران را بیشتر در ایران شنیده اید و در سطح جهانی، کمتر این نام به گوش می خورد اما برندهای دیگر، نه تنها در ایران بلکه در جهان طرفداران زیادی دارند.

برترین برند چرخ خیاطی

هر کدام از برندها محصولات متفاوتی دارند و بی شک هر کدام از آن ها، کیفیت بالایی دارند  که تا این اندازه مورد توجه مشتریان قرار گرفته اند. در میان این برندها، ژانومه پر طرفدارترین و با کیفیت ترین چرخ خیاطی‌ها را به بازار عرضه می کند که در ادامه به توضیحاتی درباره آن می‌پردازیم.

همه چیز درباره چرخ خیاطی‌های ژانومه

شرکت ژانومه یک شرکت ژاپنی است که از سال ۱۹۲۱ به تولید چرخ خیاطی پرداخته است و تاکنون پیش از یک قرن فعالیت درخشان، توانسته است نام خود را در میان برندهای مطرح چرخ خیاطی ماندگار کند. چرخ خیاطی‌های ELNA نیز، از مجموعه چرخ خیاطی‌هایی است که زیر نظر شرکت ژانومه تولید می‌شود. شرکت النا در سوئیس فعالیت دارد و به عنوان اولین شرکتی که چرخ خیاطی‌های جمع و جور و قابل حمل را تولید کرده است، شناخته می‌شود.

ژانومه چند نوع چرخ خیاطی دارد؟

از آن جایی که ژانومه یک برند قدیمی است، چرخ خیاطی‌های متنوعی دارد. چرخ خیاطی‌های مکانیکی، چرخ خیاطی‌های کامپیوتری، چرخ خیاطی‌های صنعتی و … از تولیدات این برند معروف است. از چرخ خیاطی‌های ژانومه می توان در کارگاه‌های تولیدی و در منازل استفاده کرد. هر خیاطی می‌تواند با داشتن یک چرخ خیاطی کامل، هر آن چه را در ذهن خود دارد، روی پارچه پیاده کند و یک اثر هنری زیبا خلق کند.

1 پاسخ

دیدگاه ها غیر فعال است.